BLOG TYGODNIA

Wszyscy blogerzy umieszczeni w katalogu mają szansę zostać "BLOGIEM TYGODNIA".
Nasze jury raz w tygodniu będzie miało zaszczyt wybrać spośród Waszych blogów- blog tygodnia wg własnych ustalonych kryterium.

NAGRODA
Właściciel "BLOGA TYGODNIA" dostaję na naszej stronie obszerny artykuł o swoim blogu jak również o ile wyrazi na to zgodę zostanie z nim przeprowadzony wywiad.
Tytułem "Blog Tygodnia" została wyróżniona:


Ewelina, z zamiłowania wizażystka, z zawodu technik handlowiec a w życiu kochająca mama dwóch 5,5 miesięcznych urwisów. My do tego dodalibyśmy jeszcze jedno określenie – mistrzyni pędzla. Biegle włada pędzelkami tworząc prawdziwe dzieła sztuki na ludzkiej twarzy. Dosyć odważne połączenia, estetyczne wykończenia. Jej kreatywność nie zna granic.

Jej przygoda z blogowaniem rozpoczęła się dosyć prozaicznie. Przez dłuższy okres udzielała się na forum prezentując swoje makijaże. Pewnego dnia zapragnęła stworzyć swoje własne, małe miejsce w sieci, gdzie będzie mogła zaprezentować swoje umiejętności i podzielić się swoją wiedzą z innymi. Swoje artystyczne pomysły na makijaże czerpie z różnych źródeł, ale nigdy nikogo nie kopiuje.
Często również mam własne pomysły na połączenie kolorystyczne lub nałożenie cieni,choć jak wiemy ciężko stworzyć makijaż, którego jeszcze nikt nie wykonał.
Pomysły na stylizacje powstają tylko i wyłącznie w mojej głowie, sama kombinuję co i jak z czym połączyć aby dobrze wyglądać.

Przyznaję, że najwięcej czasu poświęca na pielęgnacje włosów: Najwięcej czasu pochłania mi pielęgnacja włosów. Są długie, lekko krecone, niestety trochę zniszczone a do tego lubią się puszyć. Kto nie zna tego bólu? Przyznaję również, że bardzo często zawodzi się na podkładach i do tej pory nie znalazła tego jedynego.
Każda dobra wizażystka wie, że podstawą dobrego makijażu już przede wszystkim zadbana skóra. Nasza bloggerka nie wyobraża sobie dnia bez użycia dobrego kremu nawilżającego. Kieruje się zasadą, że porządne nawilżenie skóry to podstawa.
A Wy czym nawilżacie skórę?

Jeżeli szukacie ciekawych inspiracji makijażowych serdecznie polecamy do zapoznania się z rewelacyjnym blogiem: 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------


Blog Ani został obdarowany tytułem BLOGA TYGODNIA przede wszystkim za ogromne poczucie humoru i umiejętnośćpodchodzenia do własnej osoby z dystansem. Gdy tylko przeczytaliśmy ten fragment, wiedzieliśmy, że ta bloggerka zasługuje na ww.tytuł:
Jestem totalnym zerem w tych wszystkich sprawach związanych z tynkowaniem, tapetowaniem i malowaniem (…). Od jakiegoś czasu co chwilę któraś z koleżanek obdarowywała mnie "nietrafionym lakierem do paznokci" albo "cieniem, który jednak nie pasuje do jej typu urody". I chociaż mówią mi, że jestem inteligentna, to ani razu nie wyłapałam aluzji :P.

Co robi na co dzień?
Ania na co dzień szuka kolejnego sposobu, żeby mieć ciastko i zjeść ciastko, czyli łapie za ogon jednocześni pięćset srok i tylko kilka z nich wypada. Studiuje na drugim roku pedagogikę wczesnoszkolną i terapię pedagogiczną, a na pierwszym dziennikarstwo i komunikację społeczną .Zaczyna również wolontariat, trochę bloguję i wykorzystuję czas na zabawę.
Jak rozpoczęła się Twoja przygoda z blogowaniem? Co Cię skłoniło, aby go stworzyć?
Do prowadzenia bloga podstępnie zmusiła mnie moja przyjaciółka, Monika. Jestem człowiekiem który uwielbia się zakładać o pierdoły w stylu "nie zjesz 5 pączków w 10 minut" - "a właśnie, że zjem!". Dziecinne, ale prawdziwe. Wiedziałam, że kiedyś mnie to zgubi, ale nie spodziewałam się, że kolejny zakład będzie dotyczył prowadzenia bloga kosmetycznego!  Nie znam się na tynkowaniu/remontowaniu i malowaniu co dobrze widać po mojej twarzy, ale o dziwo - wciągnęłam się i chyba zaczynam podejmować jakieś kroki, żeby przyzwoicie zakonserwować się na starość ;)
Nasza bloggerka nie mogłaby się obejść bez różu do policzków: Zawsze kiedy mam ogromnego kaca, albo jestem niewyspana, róż ratuje mnie to przed nadmiarem pytań w stylu "co Ci się stało?" / "jesteś chora?" i tym podobnych :)
W szczególności dba o swoje włosy, cały czas coś przy nich kombinuje, a tu ścina, tam upina, a to farbuje.

 Czy są jakieś firmy kosmetyczne (bądź też produkt), który mogłabyś śmiało każdemu polecić?
 Najlepszą firmą kosmetyczną jest zawartość kuchni. Usta najlepiej regeneruje miód, o włosy dba herbatka  z pokrzywy albo maska z jajka itp :) A z takich typowo kosmetycznych firm to bardzo lubię Marion, Ziaję, Bell , Essence (!) i Quiz. Mogę je z czystym sumieniem polecić wszystkim, bo są przyjazne dla mnie, mojego portfela i zwierząt. Preferuję firmy niekoncernowe.


 Kosmetyki na których najbardziej się zawiodłaś (dlaczego?).
Jestem zawiedziona każdą firmą, która w XXI wieku testuje produkty na zwierzętach. Oprócz tego bardzo nie lubię Vichy, bo po odstawieniu mam zawsze wysyp nieprzyjaciół na twarzy, i nie ważne czy stosuję krem czy tonik, ta zasada działa zawsze :(. Zawiodły mnie też produkty Garniera, bo wysuszają mi skórę.

Nasze podsumowanie: O kosmetykach i pielęgnacji z dużą dawką humoru.

A nam nie pozostaje nic innego jak pogratulować Ani wspaniałego bloga i życzyć wytrwałości w jego dalszym prowadzeniu.


.

.

LISTA POLSKICH BLOGÓW KOSMETYCZNYCH